Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  детального плану території земельних ділянок (кадастрові номери: 3221282800:03:006:0006 та 3221282800:03:006:00067) для розміщення спортивного комплексу по вул. Гута Лісова в с. Зазим’є Броварського району Київської області.

Детальніше: Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Про зміну поштової адреси Зазимської сільської ради

Доводимо до відома, що у зв'язку з утворенням Зазимської об'єднаної територіальної громади, введено у використання нову адресу електронної пошти.

З 11.01.2020р. прохання надсилати кореспонденцію на поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для Вашої зручності, поштові адреси Зазимської сільської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Погребської сільської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. деякий час залишатимуться у використанні, а кореспонденція, що спрямовуватиметься на ці адреси, буде автоматично пересилатися на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО

Повідомляємо про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до «Розділу охорона навколишнього природного середовища» детального плану території цеху по  розливу води на площі 1,4852 га  по вул. Радгоспна в с. Зазим'є.

Детальніше: Оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО

Про зміну назви та реквізитів відділу державної виконавчої служби

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2019 року №870 «Деякі питання територіальних органів Міністерства юстиції» та згідно наказу Міністерства юстиції України «Про утворення міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції» змінено назву Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області на Броварський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Детальніше: Про зміну назви та реквізитів відділу державної виконавчої служби

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до «Розділу охорона навколишнього природного середовища» детального плану території цеху по переробці  м’яса та виробництву м’ясної продукції на площі 0,99 га  по вул. Радгоспна в с. Зазим'є.

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ

Ви тут: Home Новини