Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  детального плану території земельних ділянок (кадастрові номери: 3221282800:03:006:0006 та 3221282800:03:006:00067) для розміщення спортивного комплексу по вул. Гута Лісова в с. Зазим’є Броварського району Київської області.

Детальніше: Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Про зміну поштової адреси Зазимської сільської ради

Доводимо до відома, що у зв'язку з утворенням Зазимської об'єднаної територіальної громади, введено у використання нову адресу електронної пошти.

З 11.01.2020р. прохання надсилати кореспонденцію на поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для Вашої зручності, поштові адреси Зазимської сільської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Погребської сільської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. деякий час залишатимуться у використанні, а кореспонденція, що спрямовуватиметься на ці адреси, буде автоматично пересилатися на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про зміну назви та реквізитів відділу державної виконавчої служби

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2019 року №870 «Деякі питання територіальних органів Міністерства юстиції» та згідно наказу Міністерства юстиції України «Про утворення міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції» змінено назву Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області на Броварський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Детальніше: Про зміну назви та реквізитів відділу державної виконавчої служби

Оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО

Повідомляємо про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до «Розділу охорона навколишнього природного середовища» детального плану території цеху по  розливу води на площі 1,4852 га  по вул. Радгоспна в с. Зазим'є.

Детальніше: Оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до «Розділу охорона навколишнього природного середовища» детального плану території цеху по переробці  м’яса та виробництву м’ясної продукції на площі 0,99 га  по вул. Радгоспна в с. Зазим'є.

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ

Перелік виборчих округів

Зазимською територіальною виборчою комісією затверджено перелік територіальних виборчих округів з перших виборів депутатів та голови Зазимської сільської об'єднаної територіальної громади 22 грудня 2019 року.

 

Роз'яснення щодо порядку усиновлення дитини

Що таке усиновлення?

Згідно з українським законодавством усиновлення  - це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку усиновлення дитини, яка є громадянином України, але проживає за межами України (в цьому випадку усиновлення здійснюється в консульській установі або дипломатичному представництві України).  

Детальніше: Роз'яснення щодо порядку усиновлення дитини

«Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат

З нового року почав діяти Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». 

Детальніше: «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат

Яку допомогу можуть отримати жертви домашнього насильства?

Міністерство охорони здоров’я затвердило Порядок проведення та документування результатів медичного обстеження постраждалих від домашнього насильства осіб або осіб, які ймовірно постраждали від домашнього насильства, та надання їм медичної допомоги.

Детальніше: Яку допомогу можуть отримати жертви домашнього насильства?

Інформація про весняно-літню нерестову заборону рибальства

З 29 березня 2019 року встановлюється нерестова весняно-літня заборона.

Тривалість заборони відрізняється залежно від водойми.

Детальніше: Інформація про весняно-літню нерестову заборону рибальства

Що таке «пакунок малюка» та як його отримати?

Що таке «Пакунок малюка»?

«Пакунок малюка» —  це одноразова натуральна допомога у вигляді набору необхідних речей для новонародженої дитини. Загальна вартість набору становить не більш як 5 тис грн. Отримання цієї допомоги не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні.

Детальніше: Що таке «пакунок малюка» та як його отримати?

Ви тут: Home Про село Новини