Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО

Повідомляємо про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до «Розділу охорона навколишнього природного середовища» детального плану території цеху по  розливу води на площі 1,4852 га  по вул. Радгоспна в с. Зазим'є.

Детальніше: Оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до «Розділу охорона навколишнього природного середовища» детального плану території цеху по переробці  м’яса та виробництву м’ясної продукції на площі 0,99 га  по вул. Радгоспна в с. Зазим'є.

Детальніше: ОГОЛОШЕННЯ

Роз'яснення щодо порядку усиновлення дитини

Що таке усиновлення?

Згідно з українським законодавством усиновлення  - це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку усиновлення дитини, яка є громадянином України, але проживає за межами України (в цьому випадку усиновлення здійснюється в консульській установі або дипломатичному представництві України).  

Детальніше: Роз'яснення щодо порядку усиновлення дитини

Перелік виборчих округів

Зазимською територіальною виборчою комісією затверджено перелік територіальних виборчих округів з перших виборів депутатів та голови Зазимської сільської об'єднаної територіальної громади 22 грудня 2019 року.

 

«Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат

З нового року почав діяти Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». 

Детальніше: «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат

Ви тут: Home Новини