Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

МАСЛЯНА

26 лютого 2012 року на території кафе "Рибалка" відбулася традиційна масляна. Розпочалося дійство з благословення ієрея Анатолія (Слинько), присутніх привітала сільський голова Спичак Людмила Валентинівна. Порадували своїм виступами наші улюблені колективи "Живемо" та "Перепілочка". Їх дотепні жарти завдали тон усьому зимовому святу.

Детальніше: МАСЛЯНА

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ 2012

23 лютого 2012 року в нашому селі вшановували тих, хто причетний до високого звання– захисник Вітчизни – єдиного  для сивочолих ветеранів і для молоді, яка щойно одягла військову форму. Усі вони крокували дорогами історії: вели бої з фашизмом, брали участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності і сьогодні несуть нелегку військову службу.

Детальніше: ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ 2012

Зазимський вісник №7

Вийшов друком черговий номер сільської газети "Зазимський вісник", з версією якого у форматі pdf ви маєте змогу ознайомитись.

Свято людей похилого віку 2012

14 січня 2011 року в приміщенні Зазимського НВК відбулося свято для людей похилого віку, організоване за ініціативи сільського голови Спичак Л. В. та підтримки підприємців села.

{phocagallery view=categories|imagecategories=1|imagecategoriessize=1|hidecategories=1,2,3,4,6,7,8,9}

Змагання на Кубок України у класі пілотажних радіокерованих авіамоделей

3 та 4 вересня 2011 року (субота та неділя)

с. Зазим’є, Броварського району, Київської області

Змагання на Кубок України у класі пілотажних радіокерованих авіамоделей.

Змагання будуть проводитися за програмою та стандартами Міжнародної авіаційної федерації (FAI) у рамках календаря спортивних змагань Федерації Авіамодельного Спорту України (ФАМСУ) 2011 року.

Детальніше: Змагання на Кубок України у класі пілотажних радіокерованих авіамоделей

Ви тут: Home Новини