Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Постаті

Постаті

Негода Маргарита Миколаївна,

студентка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка,

посіла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з італійської мови 2012 року.

 

 

12 квітня 2012 року раптово помер організатор марафонів "Зазим'є-Оболонь" Фролов Євген Іванович

12 квітня 2012 року раптово помер організатор марафонів 19 травня 2012 року, відповідно до календаря Федерації легкої атлетики України, відбудеться IV марафон "Зазим'є-Оболонь", присвячений памяті організатора попередніх марафонів Фролова Євгена Івановича, який раптово помер 12 квітня 2012 року. Фролов Євген Іванович був визначним спортсменом, який організовував проведення різного виду пробігів на марафонські дистанції, був заслуженим тренером Російської Федерації з легкої атлетики, спортивним журналістом та за своє яскраве життя пробіг більше сотні марафонів.

Детальніше: 12 квітня 2012 року раптово помер організатор марафонів "Зазим'є-Оболонь" Фролов Євген Іванович

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ 2012

23 лютого 2012 року в нашому селі вшановували тих, хто причетний до високого звання– захисник Вітчизни – єдиного  для сивочолих ветеранів і для молоді, яка щойно одягла військову форму. Усі вони крокували дорогами історії: вели бої з фашизмом, брали участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності і сьогодні несуть нелегку військову службу.

Детальніше: ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ 2012

МАСЛЯНА

26 лютого 2012 року на території кафе "Рибалка" відбулася традиційна масляна. Розпочалося дійство з благословення ієрея Анатолія (Слинько), присутніх привітала сільський голова Спичак Людмила Валентинівна. Порадували своїм виступами наші улюблені колективи "Живемо" та "Перепілочка". Їх дотепні жарти завдали тон усьому зимовому святу.

Детальніше: МАСЛЯНА

Свято людей похилого віку 2012

14 січня 2011 року в приміщенні Зазимського НВК відбулося свято для людей похилого віку, організоване за ініціативи сільського голови Спичак Л. В. та підтримки підприємців села.

{phocagallery view=categories|imagecategories=1|imagecategoriessize=1|hidecategories=1,2,3,4,6,7,8,9}

Ви тут: Home Новини