Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

"КРИЖАНИЙ ДРАЙВ" У ЗАЗИМ'Ї

27 січня 2018 року на території села Зазим'є було проведено 1-й етап Чемпіонату України 2018 року з кантрі-кросу «Ukrainian Cross-Country» під назвою "Крижаний драйв". Змагання проводилися під егідою Федерації мотоциклетного спорту України та організовані ГО «Квадроциклетний клуб «Адреналін».

Детальніше: "КРИЖАНИЙ ДРАЙВ" У ЗАЗИМ'Ї

Успіхи вихованок спортивного клубу "Патріот"

Успіхи вихованок спортивного клубу 6-12 лютого 2017 року в м.Ковелі відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок,який був відбірковим до чемпіонату Європи 2017.Вихованки СК ПАТРІОТ, мешканка с.Зазим'є Марія Ловчинська та спортсменка клубу Марія Сєдая вибороли відповідно медаль найвищого гатунку та срібну нагороду, а також місце у збірній команді України.

Також жительці села Зазим'є Марії Ловчинській присвоєно звання Майстра Спорта України з боксу.

Бажаємо успіху в підготовці до Чемпіонату Європи спортсменкам та їх тренеру Тюріну Сергію Вікторовичу.

Оголошення про проведененя конкурсу

Зазимська сільська рада оголошує конкурс на залучення виконавця земельних торгів з продажу земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га. розташованої по вул. Лісова в с. Зазим’є Броварського району Київської області, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Детальніше: Оголошення про проведененя конкурсу

Генеральний план села Зазим'є з урахуванням детальних планів окремих його частин

За наведеним нижче посиланням можна ознайомитися з Генеральним планом села Зазим'є Броварського району Київської області  з урахуванням детальних планів окремих його частин у форматі pdf.

Генеральний план села Зазим'є.

Ви тут: Home Uncategorised