Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Порядок отримання податкової знижки на навчання, інших стимулів та гарантій

Податковим кодексом України передбачена компенсація частини витрат, понесених платником податку за навчання у вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладах.

Детальніше: Порядок отримання податкової знижки на навчання, інших стимулів та гарантій

Оголошення

Оголошення щодо оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегiчної "екологiчної" оцiнки з метою одержання та врахування зауважень i пропозицiй громадськості до «Детального плану території будiвництва багатоквартирної житлової забудови та будiвель комерцiйного призначення орiєнтовною площею 6 га в с. Зазим'є Броварського району Київської областi.».

Детальніше: Оголошення

ЗМІНЕНО МІНІМАЛЬНИЙ РЕКОМЕНДОВАНИЙ РОЗМІР АЛІМЕНТІВ

Завдяки прийняттю другого пакету законів у рамках проекту Кабінету Міністрів України та Міністерства юстиції України #ЧужихДітейНеБуває в українському законодавстві було виокремлено поняття "мінімальний гарантований" та "мінімальний рекомендований" розміри аліментів.

Детальніше: ЗМІНЕНО МІНІМАЛЬНИЙ РЕКОМЕНДОВАНИЙ РОЗМІР АЛІМЕНТІВ

Найпоширеніші запитання стосовно реєстрації шлюбу

Найпоширеніші запитання стосовно реєстрації шлюбу.

Детальніше: Найпоширеніші запитання стосовно реєстрації шлюбу

Оголошення про перенесення 60 позачергової сесії

Відповідно до розпорядження сільського голови Спичак Л. В.  від 27.12.2018 р. №51 "Про перенесення засідання 60 позачергової  сесії Зазимської сільської ради сільської ради VII скликання": 

Засідання 60 позачергової сесії VII скликання яке планувалося провести 28.12.2018 р. о 08-00 у приміщенні сільської ради переноситься на 03.01.2019 року на восьму годину. 

Дочірні категорії

Ви тут: Home Новини