Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Нові правила отримання житлової субсидії

З 01 травня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою суттєво змінено і викладено в новій редакції порядок призначення житлових субсидій, та внесено зміни щодо соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування.

Детальніше: Нові правила отримання житлової субсидії

Актуальні вакансії підприємств села Зазим'є

ТОВ "Т.А.К. ЛТД" (виробник хлібо-булочної продукції, розташований в с. Зазим'є по вул. Радгоспна, 1) запрошує на роботу:

прибиральницю;

перакя;

тістороздільницю.

Графік роботи: позмінний.

Заробітна плата: договірна.

Контакти: 0459429177, 0503583835 Олександр.

Підсумки обласних змагань з боксу

Підсумки обласних змагань з боксу10-12 лютого 2017 року в м .Борисполі пройшов чемпіонат Київської області з боксу.

Вихованці СК Патріот були представлені у збірній команді Броварської районної ДЮСШ.

За підсумками змагань юні зазимські боксери зайняли:

Сергієнко Максим - 2 місце;

Войський Артур - 2 місце;

Шпілевий Євген - 3 місце.

Вітаємо вихованців СК Патріот з першими здобутками на обласних змаганнях та бажаємо наснаги і подальших успіхів їхньому тренеру Тюріну Сергію Вікторовичу.

Збір гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки

На виконання доручення Президента України про вжиття невідкладних заходів щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків, повідомляємо, що в с. Зазим’є по вул. Широка, 6 в приміщенні Зазимської сільської ради організовано збір теплого одягу, засобів обігріву та продуктів харчування для мешканців Авдіївки Закликаємо усіх небайдужих долучитися до збору гуманітарної допомоги. 

Додатково повідомляємо, що централізований пункт збору гуманітарної допомоги від жителів Броварського району знаходиться за адресою: с. Красилівка вул. Київська, 3-В, контактна особа Павленко Володимир Ілліч (067-417-24-47).

 

Заключний етап фестивалю різдвяної пісні "Слава Богу Рожденному"

Заключний етап фестивалю різдвяної пісні 21.01.2017 року в с. Зазим’є біля загальносільської ялинки  відбувся заключний етап фестивалю різдвяної пісні «Слава Богу Рожденному». Організаторами фестивалю виступили Зазимська сільська рада і відділ культури Броварської РДА.

Детальніше: Заключний етап фестивалю різдвяної пісні "Слава Богу Рожденному"

Дочірні категорії

Ви тут: Home Новини