Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

IV Марафон "Зазим'є-Оболонь"

IV Марафон

Село Зазим’є – мальовничий куточок Придесення Броварщини - поступово стає центром спортивного життя, метою якого є пропаганда  здорового проведення дозвілля, профілактики  правопорушень серед молоді та дітей.

Відповідно до затвердженої Програми підтримки і розвитку фізичної культури та спорту села Зазим’є на 2012 – 2016 роки в селі функціонують секції боксу, турнікменів, є футбольна команда, а дитяча команда по спортивному орієнтуванню зайняла перше місце в області. За ініціативи учителів школи на території села проходять традиційні районні змагання з водних видів  порту "Розваги Нептуна", активно проходять туристичні заходи з походами по рідному краю, в Карпати та Крим разом з дітьми та батьками.

Проходять на території  Зазим’я  не тільки  регіональні змагання, а й Всеукраїнські і навіть  міжнародні. На теренах наших луків проведено Кубок України з радіокерованих авіомоделей, а найбільшою гордістю  зазимців є проведення міжнародного марафону.

19 травня 2012 року  відбувся четвертий марафон "Зазим’є – Оболонь" та Кубок України з марафонського бігу.

Особливістю проведення даних змагань є те, що цей захід перетворено в свято бігу. На трасу виходять для подолання свого "марафону" дошкільнята на 300 м, діти до 12 років -  500 м, а старші на 1000 м. Всі діти - учасники отримали "солодкі-призи" від генерального спонсора ЗАТ "Оболонь", переможці всіх  дистанцій отримали цінні нагороди та медалі "Четвертий марафон "Зазим’є – Оболонь". Учасники змагань, гості та зазимці одностайно відмітили, що навіть заради таких забігів необхідно проводити саме марафон. Крім класичного марафону на 42 км 195 м було проведено забіг на 10000 м,  в якому активну участь прийняла молодь села:

Ловчинський  Дмитро

Мельник Владислав

Мацкевич Ігор

Буй Лонг

Щиголь Євгеній

Литвиненко Максим

Литвиненко Олексій

Козлов Богдан

Суботовський Андрій

Скрипнюк Андрій

Переможцями на 10000 м серед жінок  стали:

Перше місце - Сімонова Оксана - Дніпропетровська область

Друге місце - Котовська Ольга -  Рівненська область

Третє  місце - Іванова Тетяна - Харківська область

Серед чоловіків:

Перше місце - Сімонов Антон - Дніпропетровська область

Друге місце - Рогозовський Вадим - Київська  область

Третє місце - Кравлайдис Сергій - Чернігівська область

Класичний марафон серед жінок пробігла найкраще харків’янка Горбань Олена, друге місце зайняла учасниця всіх чотирьох марафонів "Зазим’є – Оболонь" Оленєва Леніна

Серед  чоловіків:

Перше місце - Пожевілов Дмитро - м. Харків

Друге місце - Гаврилюк Роман - Закарпатська область

Третє місце - Казимиров Олександр - Донецька обл.

Всі учасники дійства були одностайні  в тому, що змагання в Зазим’ї - це свято. Адже в мальовничому куточку узлісся під тінню сосон та квітучої акації було встановлено сцену, з якої звучали пісні Зразкового дитячого колективу "Перепілочка", переможця телеконкурсу "Фольк – music" народного ансамблю "Живемо" та інших аматорів  художньої самодіяльності, які радували гостей, спортсменів  та зазимців бездоганними виступами.

Всіх учасники змагань та гостей пригостили напоями генерального спонсора, а  також кулішем за місцевим рецептом, який по праву став "брендом" Зазимського марафону.

В цьому році марафонські змагання були присвячені пам’яті Євгенія Фролова, який був ініціатором та організатором першого сільського марафону на теренах країн СНД. Зазим’ю пощастило стати  саме цим селом. Особистість Фролова  Є.І надзвичайно відома серед марафонців та інших іменитих спортсменів. Євгеній  Іванович за своє яскраве життя пробіг більше ста марафонів на трасах десятків країн світу, де неодноразово ставав  переможцем. Проведення четвертого марафону після смерті Фролова Є.І. є яскравим підтвердженням того, що справа його гідно продовжується. Адже відгуки всіх учасників забігів були одностайні — свято бігу в Зазим’ї вдалося на відмінно.

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

IV Марафон

Ви тут: Home Про село Новини IV Марафон "Зазим'є-Оболонь"