Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ 2012

23 лютого 2012 року в нашому селі вшановували тих, хто причетний до високого звання– захисник Вітчизни – єдиного  для сивочолих ветеранів і для молоді, яка щойно одягла військову форму. Усі вони крокували дорогами історії: вели бої з фашизмом, брали участь у так званих локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності і сьогодні несуть нелегку військову службу.

Присутні в шкільній залі оплесками вітали генерал-майора Раєвського Віталія Анатолійовича, Героя Радянського Союзу Гринчака Валерія Івановича, голову Київської міської організації учасників бойових дій на території інших держав Антощука Костянтина Васильовича, ветерана Великої Вітчизняної війни Приходька Павла Івановича, Гордіюка Миколу Петровича – члена спілки воїнів-афганців Деснянського району м. Києва, воїнів-афганців Кравченка Миколу Йосиповича, Ткаченка Сергія Івановича, Бокача Олексія Миколайовича, Сидорчука Леоніда Івановича, Негоду Миколу Олексійовича, Вареника Анатолія Григоровича, учасників збройних конфліктів на території інших держав Загуру Григорія Григоровича, Антіпова Андрія Миколайовича, гостей із військової частини А0525 старшого лейтенанта Корфа Валентина Вікторовича та солдата Гаруса Олексія Сергійовича.

В першу чергу до гостей звернулася сільський голова Спичак Людмила Валентинівна: привітала присутніх, подарувала їм квіти. Отримали гості і музичні подарунки від зазимських артистів Туліки Оксани Миколаївни, Швидак Лесі Миколаївни, Туліки Анни Павлівни. Перед глядачами пропливали карди афганської хронічки, звучали пісні воїнів-інтернаціоналістів. генерал-майор Раєвський В. А. презентував власну книгу і подарував примірник школі. Гості поділилися спогадами, згадали і тих, хто не дожив до цього святкового дня, і вшанували їх хвилиною мовчання. Із зазимків це: Марущак Сергій Івановича, Селик Григорій Миколайович, Приходько Сергій Вікторович та Галицький Володимир Миколайович.

"Земля вміє нас ростити, годувати, зігрівати, але не вміє себе захищати. Це почесний обов’язок тих, хто на ній живе" такими словами завершив виступ Раєвський В. А і вручив нагороди Бокачу О. М. і Ткаченку С. І. а також почесну грамоту Книшу С. С. і подяку Ломоносу О. Г.

Директор школи Корнійчук Ніна Анатоліївна привітала присутніх, щиро подякувала організаторам урочистої частини свята Книшу С. С., Туліці О. М та його учасникам, ведучим Щиголю Євгенію та Литвиненко Ользі, звукорежисеру Суботовському Сергію.

Свято закінчилося, а гості ще довго ділилися спогадами за щедро накритим столом, де за головну – накрита хлібом склянка. Щиросердно дякували Людмилі Валентинівні за повагу до людей, за вміння шанувати і любити односельців.

Розходилися, сподіваючись через рік, у лютому, не зрадити традиції – покласти квіти до пам’ятника героїв-афганців у Києві та на могили у Зазим’ї, зібратися разом на загальному святі.

Зичимо всім чоловікам, хлопцям і хлопчикам міцного здоров’я, мудрості і сміливості для прийняття рішення, мирного неба, любові і злагоди.

{phocagallery view=categories|imagecategories=1|imagecategoriessize=1|hidecategories=1,2,3,4,5,6,7,9}

Ви тут: Home Про село Новини ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ 2012