Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

16 сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови В. Крупенка, 16.07.2021р. в с. Погреби по вул. Єдності, 57 відбудеться засідання 16 сесії Зазимської сільської ради VIII скликання. Початок о 15-00.

Орієнтовний порядок денний засідання:

1. Про дострокове припинення повноважень старости села Літки Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.

2. Про затвердження кандидатури на посаду старости села Літки Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.

3. Звіт сільського голови про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Зазимської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Зазимської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

5. Про внесення змін до рішення 3 позачергової сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 24 грудня 2020 року № 218-03позачергової-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2021 рік».

6. Про переведення Літківського навчально-виховного об'єднання ім. М.П. Стельмаха на самостійну організацію харчування здобувачів освіти.

7. Про включення до мережі головного розпорядника бюджетних коштів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021 рік.

8. Про зміну органу управління комунальних  закладів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.

9. Про введення до мережі головного розпорядника бюджетних коштів Управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.

10. Про затвердження штатних розписів комунальних закладів  Зазимської сільської ради  Броварського району Київської області на 2021рік.

11. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.

12. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

13. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

14. Про затвердження розміру премії сільському голові у липні 2021 року.

15. Земельні питання.

16. Різне.

З проектами рішень можна ознайомитися у розділі:

Проекти рішень сесій

 

Ви тут: Home Про село Новини 16 сесія 8 скликання