Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Про додаткові заходи запобігання поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 квітня 2020 року № 30/01-10

Про додаткові заходи запобігання поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19

 Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.29-30 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", Постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2020р. №255, зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації та офіційне підтвердження трьох випадків захворювання на коронавірус серед жителів сіл Зазим'є та Погреби, з метою протидії поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19

1.Встановити на час дії загальнодержавних карантинних обмежень режим роботи магазинів, розташованих на території сіл Зазим'є та Погреби:

-з 07-00 до 09-00 – робота в режимі прийому громадян виключно пенсійного віку;

-з 09-00 до 21-00 – робота в звичному режимі з дотриманням встановлених раніше карантинних обмежень (обов'язкова наявність захисної маски чи респіратора для відвідувачів, дотримання відстані між відвідувачами не менше 1,5 метра, одночасне перебування в приміщенні не більше ніж 1 особа на 10 кв.м. площі, продаж продуктів у фасованому вигляді, регулярна обробка приміщень дезінфікуючими засобами, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, маркування касових зон).

2.Заборонити на час дії загальнодержавних карантинних обмежень роботу магазинів на території сіл Зазим'є та Погреби у період часу з 21-00 до 07-00. 

3.Зобов'язати керівників суб'єктів господарювання на території сіл Зазим'є та Погреби на час дії загальнодержавних карантинних обмежень щоденно проводити вимірювання температури тіла працівників, а у разі виявлення температури тіла вище ніж 37,5 градусів, не допускати таких працівників до роботи та рекомендувати їм звертатися до сімейних лікарів Зазимської та Погребської медичних амбулаторій.

4.Зобов'язати керівників магазинів на час дії загальнодержавних карантинних обмежень проводити вимірювання температури тіла відвідувачів безконтактними термометрами, а у разі виявлення у відвідувачів температури тіла вище ніж 37,5 градусів, не впускати таких відвідувачів до магазину та рекомендувати таким відвідувачам звертатися до сімейних лікарів Зазимської та Погребської медичних амбулаторій.

5.Зобов'язати керівників аптечних пунктів на час дії загальнодержавних карантинних обмежень організувати роботу аптечних пунктів за зачиненими дверима та реалізацію лікарських засобів через спеціально облаштоване віконце.

6.Рекомендувати керівникам аптечних пунктів організувати безконтактну доставку лікарських препаратів (першочергово – жарознижувальних) в межах сіл Зазим'є та Погреби.

7.Рекомендувати жителям сіл Зазим'є та Погреби у період з 13-00 годин суботи 18.04.2020р. до 06-00 годин вівторка 21.04.2020р. без нагальної потреби не виходити зі своїх домівок та не перебувати у громадських місцях.

8.Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності Зазимської сільської ради:

-посилити контроль за населенням та суб’єктами господарювання щодо дотримання ними карантинних вимог;

-посилити роз'яснювальну роботу серед населення про необхідність дотримання режиму самоізоляції;

-залучити для проведення роз'яснювальної роботи спеціалізовані автомобілі з гучномовцями;

-здійснити маркування дитячих та спортивних майданчиків обмежувальною стрічкою.

-щоденно з 19-00 до 20-00 проводити обробку бюветів дезінфікуючими засобами.

9. Організаціям, що надають послуги з утримання багатоквартирних житлових будинків та прибудинкових територій:

-продовжити щоденну дезінфекцію приміщень загального користування у багатоквартирних житлових будинках.

 Сільський голова      Віталій КРУПЕНКО 

Ви тут: Home Новини Про додаткові заходи запобігання поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19