Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КАРАНТИНУ

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КАРАНТИНУАкутальна інформація щодо запобігання виникненню та поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу:

Розпорядженням Зазимського сільського голови Віталія Крупенка від 17.03.2020р. №22 "Про запобігання виникненню та поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19 " на території сіл Зазим'є та Погреби було оголошено режим карантину, який передбачає:

-Припинення особистого прийом громадян посадовими особами Зазимської сільської ради.

-Обмеження доступу громадян до адміністративних приміщень та будівель.

-Заборону проведення культурно-масових, спортивних, розважальних, навчальних, тренувальних та інших заходів на території сіл Погреби та Зазим'є.

-Перенесення усіх громадських слухань, нарад, засідань колегіальних органів (за винятком засідань комісії з питань ТЕБ та НС, виконавчого комітету та сесії сільської ради).

-Заборону приймати відвідувачів ресторанам, кафе, фітнес-центрам, перукарням та іншим закладам побутового обслуговування населення. (Ресторани та кафе можуть продовжити роботу з приготування їжі в закритому режимі та організувати доставку їжі до споживачів)

-Заборону приготування страв та напоїв у магазинах та на АЗС

Керівникам підприємств, організацій та установ було доручено:

-забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, АЗС, аптек, банківських установ, поштових відділень

-неухильно дотримуватися профілактичних заходів та рекомендацій, розроблених Міністерством охорони здоров'я України (додається до розпорядження).

-запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти на самоізоляцію працівників, у яких є ознаки гострих респіраторних захворювань.

-за можливості, перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікаційних технологій.

-передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, здійснення дезінфекційних заходів.

Населенню рекомендовано максимально обмежити фізичні контакти та пересування між населеними пунктами, а також перебування в громадських місцях без нагальної потреби.

Розпорядженням Зазимського сільського голови Віталія Крупенка від 23.03.2020р. №24 "Про додаткові заходи запобігання виникненню та поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19" було введено заборону на:

-користування дитячими та спортивними майданчиками, у тому числі на прибудинкових територіях;

-роботу ринків та об’єктів виїзної торгівлі;

-одночасну наявність у приміщеннях магазинів та аптек споживачів в кількості більше 1 особи на 10 кв. м. площі;

-планові та позапланові відключення водопостачання та водовідведення.

Організаціям, що надають послуги з утримання багатоквартирних житлових будинків та прибудинкових територій було доручено забезпечити проведення заходів з дезінфекції приміщень загального користування у багатоквартирних житлових будинках.

Розпорядженням Зазимського сільського голови Віталія Крупенка від 27.03.2020р. №26 " Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання виникненню та поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19" було продовжено на території Зазимської об’єднаної територіальної громади карантині та обмежувальні заходи на термін до 24 квітня 2020 року, а також рекомендовано суб’єктам господарювання:

-реалізовувати продукти харчування в фасованому та ізольованому вигляді.

-на входах, виходах та в місцях розрахунку провести маркування (позначення) місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней не менше ніж 1,5 метра.

Жителям Зазимської ОТГ рекомендовано обмежити пересування на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, а також районами і регіонами України.

У відповідності до вказаних вище розпоряджень, прийом громадян працівниками Зазимської сільської ради здійснюється:

-у письмовому вигляді на поштову адресу сільської ради (07415, вул. Широка, 6, с. Зазим'є, Броварський р., Київська обл.)

-у письмовому вигляді через скриньку для прийому кореспонденції, яка розміщена при вході в адміністративну будівлю Зазимської сільської ради (вул. Широка, 6, с. Зазим'є)

-у телефонному режимі за номером +380459429281

-засобами електронної пошти за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Закликаємо усіх жителів Зазимської об'єднаної територіальної громади дотримуватися наведених карантинних обмежень та рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусу.

Ви тут: Home Новини АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КАРАНТИНУ