Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Розпорядження від 27.03.2020р. № 26/01-10

Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання виникненню та поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19

 Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.29-30 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», беручи до уваги протокол Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 26.03.2020р. №7, комісії з питань ТЕБ та НС Зазимської сільської ради від 27.03.2020р. №4

1. Продовжити на території Зазимської об’єднаної територіальної громади карантині та обмежувальні заходи, запроваджені розпорядженнями Зазимського сільського голови від 12.03.2020р. №20 «Про призупинення відвідування дітьми закладів дошкільної освіти Зазимської ОТГ», від 17.03.2020р. №22 «Про запобігання виникненню та поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19», від 23.03.2020р. №24 «Про додаткові заходи запобігання виникненню та поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19» на термін до 24 квітня 2020 року.

2. Рекомендувати жителям Зазимської ОТГ обмежити пересування на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, а також районами і регіонами України.

3. Визначити приміщення Зазимського НВО (Київська обл., Броварський р., с.Зазим’є, вул. Лісова, 61) та Погребського НВО (Київська обл., Броварський р., с.Погреби, вул. Соборна, 7) об’єктами, які можливо буде додатково переобладнати у лікувальні заклади для стаціонарного лікування хворих на COVSD-19 у випадку перевантаження закладів охорони здоров’я.

4. Забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим мало захищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження.

5. Організаціям, що надають послуги з утримання багатоквартирних житлових будинків та прибудинкових територій:

-забезпечити проведення дезінфекційних заходів у жилих, виробничих, санітарно-побутових та інших приміщеннях, щоденної дезінфекції приміщень загального користування у багатоквартирних житлових будинках.

6. Суб’єктам господарювання:

-забезпечити неухильне виконання вимог щодо проведення поточної дезінфекції приміщень.

-рекомендувати реалізовувати продукти харчування в фасованому та ізольованому вигляді.

-на входах, виходах та в місцях розрахунку провести маркування (позначення) місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней не менше ніж 1,5 метра.

7. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності Зазимської сільської ради:

-забезпечити контроль за суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та маркування місць перебування відвідувачів.

-провести опитування серед активних жителів громади щодо можливості їх залучення як волонтерів до виконання великих обсягів робіт з ліквідації потенційної надзвичайної ситуації, що може виникнути в разі активного поширення CIVID-19 на території Зазимської ОТГ. (робіт з санітарної обробки людей, спеціальної обробки майна, одягу, транспорту та інших об’єктів).

-скласти список волонтерів, організувати взаємодію і забезпечити оперативний зв’язок з ними.

Сільський голова      Віталій КРУПЕНКО

Ви тут: Home Новини Розпорядження від 27.03.2020р. № 26/01-10