Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Розпорядження від 17 березня 2020 року № 22

Про запобігання виникненню та поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19

Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.29-30 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації від 16.03.2020р. №96 "Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби", зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження виникненню та поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19

1.Припинити особистий прийом громадян посадовими особами Зазимської сільської ради у період з 17 березня по 03 квітня 2020 року.

2.Обмежити доступ громадян до адміністративних приміщень та будівель.

3.Прийом звернень громадян здійснювати:

-у письмовому вигляді на поштову адресу сільської ради (07415, вул. Широка, 6, с. Зазим'є, Броварський р., Київська обл.)

-у письмовому вигляді через скриньку для прийому кореспонденції, яка розміщена при вході в адміністративну будівлю Зазимської сільської ради (вул. Широка, 6, с. Зазим'є)

-у телефонному режимі за номером +380459429281

-засобами електронної пошти за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4.Інформувати громадськість про тимчасове обмеження доступу до адміністративних приміщень та будівель шляхом розміщення відповідного оголошення на інформаційних дошках та на сайті Зазимської сільської ради.

5.У період з 17 березня по 03 квітня 2020 року:

5.1.Заборонити проведення культурно-масових, спортивних, розважальних, навчальних, тренувальних та інших заходів на території сіл Погреби та Зазим'є.

5.2.Перенести усі громадські слухання, наради, засідання колегіальних органів (за винятком засідань комісії з питань ТЕБ та НС, виконавчого комітету та сесії сільської ради).

5.3.Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти та пересування між населеними пунктами, а також перебування в громадських місцях без нагальної потреби.

5.4.Заборонити приймати відвідувачів ресторанам, кафе, фітнес-центрам, перукарням та іншим закладам побутового обслуговування населення. (Ресторани та кафе можуть продовжити роботу з приготування їжі в закритому режимі та організувати доставку їжі до споживачів).

5.5.Заборонити приготування страв та напоїв у магазинах та на АЗС.

5.6.Керівникам підприємств забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, АЗС, аптек, банківських установ, поштових відділень.

5.7.Керівникам підприємств, організацій та установ:

-неухильно дотримуватися профілактичних заходів та рекомендацій, розроблених Міністерством охорони здоров'я України (додається до розпорядження).

-запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти на самоізоляцію працівників, у яких є однаки гострих респіраторних захворювань.

-за можливості, перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікаційних технологій.

-передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, здійснення дезінфекційних заходів.

5.8.Посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення щодо дотримання санітрано-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню коронавірусом, а також щодо дотримання Правил благоустрою (зокрема щодо спалювання сухої рослинності на присадибних ділянках).

5.9.Попередити громадськість про адміністративну відповідальність у випадку порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та у випадку порушень цього розпорядження.

5.10.Довести розпорядження до відома усіх підприємств, організацій та установ.

Сільський голова     Віталій КРУПЕНКО 

Ви тут: Home Uncategorised Розпорядження від 17 березня 2020 року № 22