Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІ

 

 

Зазимська сільська рада

Броварського району

 Київської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про оприлюднення рішення «Про затвердження

Правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації на території с.Зазим'є»

З метою упорядкування розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації, відповідно до Закону України «Про рекламу», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»,Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги думку, пропозиції депутатів та членів постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, регуляторної політики, підтримання підприємництва та торгівлі, сільська  рада

В и р і ш и л а :

1.             Оприлюднити проект рішення «Про затвердження Правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації на території с.Зазим'є» (Додаток 1).

2.            Винести рішення «Про затвердження Правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації на території с.Зазим'є»  на розгляд сесії сільської ради після закінчення терміну оприлюднення (30 календарних днів) та врахування всіх побажань та пропозицій  (Додаток 2).

3.             Забезпечити висвітлення даного рішення на офіційному сайті Зазимської сільської ради.

4.             Контроль за виконанням покласти на постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, регуляторної політики, підтримання підприємництва та торгівлі,.

Сільський голова                                                                              Л. В. Спичак

с. Зазим’є

19 жовтня  2018 року

 

№1296- 57 позачергової –VІІ

 

Зазимська  сільська  рада

Броварського району 

Київської області

Р І Ш Е Н Н Я 

Про оприлюднення проекту рішення про затвердження Програми заходів  з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території с.Зазим'є на 2018-2020 роки

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання листа першого заступника голови адміністрації Ю.С. плаксі від 02.10.2018 року №1577/01-15 та з метою недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, несанкціоновано завезеного сміття з іншої місцевості на територію Зазимської сільської ради, утримання населеного пункту в належному санітарному стані, враховуючи позитивні висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань навколишнього середовища, екології та благоустрою, сесія Зазимської сільської ради:

в и р і ш и л а 

1. Оприлюднити проект рішення про затвердження  Програми заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на с.Зазим'є на 2018-2020 роки (далі – Програма). Додається.

 2. Винести рішення "Про затвердження Програми заходів  з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території с.Зазим'є на 2018-2020 роки " на розгляд сесії сільської ради після закінчення терміну оприлюднення (30 календарних днів) та врахування всіх побажань та пропозицій..

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань навколишнього середовища, екології та благоустрою.

Сільський  голова                                                                     Л.В. Спичак

с. Зазим’є

19 жовтня 2018 року 

№ 1297 - 57 позачергової -VII

Ви тут: Home Новини ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІ