Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Оголошення про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

Інформація Зазимської  сільської ради Броварського району Київської області про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

 1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу земельної ділянки

2. Дані про земельну ділянку, що виставляються на торги:

 1) земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташована по вул. Радгоспній, в с. Зазим’є Броварського району Київської області,  площею 0,7128 га.,  кадастровий номер: 3221282800:03:008:0003.

3. Умови конкурсу:

-  Переможець конкурсу забезпечує підготовку лотів (виготовлення документації із землеустрою та оцінки земель) або фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до вимог абзацу другого пункту п’ятого статті 136 Земельного кодексу України;

-  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка: "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів"  із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу.

-  У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

-  Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), інформацію (пропозицію) про сумарну кількість проданих лотів на земельні ділянки на земельних торгах за попередні 24 місяці, ціну їх продажу порівняно зі стартовою ціною, а також згоду на фінансування підготовки лотів та проведення земельних торгів.

-  Під час обрання переможця враховується можливість забезпечення підготовки лота, кількість проданих лотів, ціна їх  продажу порівняно зі стартовою ціною, відповідність, повнота та своєчасність подання конкурсної документації, та інші вимоги, передбачені законодавством.

-  Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів та конкурсна документація формується у відповідності до Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 та інших актів (далі – Порядок);

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

- згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

- копія ліцензії виконавців робіт;

- перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

5. Строк подання конкурсної документації: до 23 вересня 2016 року.

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 07415 вул. Широка,6,  с. Зазим’є Броварського району Київської області  

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 30 вересня 2016 року о 09.00. Місце проведення: 07415 вул. Широка,6, с. Зазим’є Броварського району Київської області (зал засідань сільської ради). 

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

07415 вул. Широка,6, с. Зазим’є Броварського району Київської області. Телефон для довідок: (04594) 29-3-17.  

Контактна особа – Троценко Ніна Михайлівна. 

 

Ви тут: Home Новини Оголошення про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів