Font Size

Layout

Menu Style

Cpanel

Оголошення про початок процедури внесення змін до Генерального плану села Зазим'є Броварського району Київської області

З метою стимуляції розвитку населеного пункту та раціонального використання природних ресурсів в інтересах територіальної громади та необхідністю розвитку інженерної інфраструктури, відповідно до чинного Генерального плану села Зазим’є, затвердженого рішенням 24 сесії Зазимської сільської ради V скликання від 25.09.2008р. за №1108 та враховуючи наявні зміни, які відбулися в містобудівному законодавстві і забудові села за період 2008-2015 років, на підставі  рішення 57-позачергової сесії Зазимської сільської ради VІ скликання від 03.06.2015р. за №1829, Зазимська сільська рада розпочала процедуру внесення змін до Генерального плану села Зазим’є Броварського району Київської області з розробленням окремих детальних планів територій.

Пропозиції фізичних та юридичних осіб щодо внесення змін до Генерального плану села Зазим’є Броварського району Київської області приймаються за адресою: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’є, вул. Пролетарська, 6, за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефоном 0459429281.

Ви тут: Home Uncategorised Оголошення про початок процедури внесення змін до Генерального плану села Зазим'є Броварського району Київської області